בס"ד

ESET Smart Security Premium

260.001,150.00

ESET Smart Security Premium

הגנת פרימיום מהדורת 2023

הגנה עוצמתית ומקיפה למשתמשים שרוצים הכול: זיהוי איומים בטכנולוגיה מתקדמת, הצפנת תמונות ומידע וניהול סיסמאות קל לשימוש, מכל מקום ובכל זמן. הגנה לכל המכשירים – Windows, Mac ו-Android.

מק"ט: אין מידע קטגוריות: , תגית:

ESET Smart Security Premium – הגנת פרימיום מהדורת 2023

חבילת אבטחת פרימיום להגנה אולטימטיבית

ESET Smart Security Premium היא הפתרון המושלם להגנת פרימיום בעל יכולות עוצמתיות ומקיפות. עבור המשתמשים שרוצים הכול – היא מציעה הגנה יציבה ומתקדמת ביותר. מותאמת לכל הצרכים האבטחתיים שלך, מזהה איומים בטכנולוגיה מתקדמת, מציעה כלי הצפנת תמונות ומידע ומסייעת לך בניהול סיסמאות ופרטיות, כל זה בצורה נוחה וקלה לשימוש.

הגנה עוצמתית ומקיפה לכל מכשיר

זיהוי איומים מתקדם

ESET Smart Security Premium משלבת טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות להזהות ולחסום איומים עם רמת דיוק גבוהה. ההגנה מכסה את כל מערכות ההפעלה – Windows, Mac ו-Android, והיא פועלת ברקע כדי לשמור על סביבת המחשב בטוחה.

הצפנת תמונות ומידע

כלי הצפנה המובנה מאפשר לך להצפין ולשמור על תמונות פרטיות, קבצים ומידע רגיש מפני התקיפות הסייבריות. תחושת השקט והבטחון מספקות לך שליטה מלאה על הפרטיות שלך.

ניהול סיסמאות קל ומאובטח

ESET Smart Security Premium מציעה פתרון יעיל לניהול סיסמאות. עם אחסון מאובטח לסיסמאות, אפשרות ליצירת סיסמאות מורכבות וגישה מקומית או מרחוק, תוכל להרגיש בטוחות מרבית גם בעידן הדיגיטלי.

ESET Smart Security Premium הגנה בזמן אמת עם נוחות מירבית

פלטפורמה מגוונת לכל הצרכים

ESET Smart Security Premium מציעה את הגנת פרימיום למערכות ההפעלה הנפוצות: Windows, Mac ו-Android. היא כוללת את כלי האבטחה המתקדמים ביותר, כדי לספק את ההגנה הטובה ביותר לכל מכשיר שבבעלותך.

ניהול מרכזי מכל מקום

ESET Smart Security Premium מאפשרת לך לנהל את ההגנה והגדרות האבטחה שלך מכל מקום ובכל זמן. זהו עוזר מועיל עבור אלו שרוצים לשמור על הגנה מרבית בכל מצב ובכל זמן. חשוב לסמוך על פתרון אבטחה אמין כמו ESET.

card ESET Smart Security Premium RGB

שאלות ותשובות

כיצד מורידים/מתקינים את ESET Internet Security לאחר הרכישה?

לאחר הרכישה תקבל לכתובת הדוא"ל שלך מייל פרטי רישיון עם קישור להורדה. יש אפשרות גם להוריד ישירות מהאתר, למדריך

כיצד אפשר לחדש את הרישיון?

כאשר תוקף הרישיון יפוג, ניתן לחדש אותו בצורה פשוטה דרך האתר שלנו, בעמוד הבא.

האם אוכל להגן על טלפונים ניידים או על מספר מערכות הפעלה באמצעות רישיון זה?

כן, רישיון ESET Internet Security מאפשר הגנה על טלפונים ניידים וגם על מספר מערכות הפעלה בו זמנית. הוא פועל על מערכות ההפעלה Windows, macOS ו-Android, וניתן לבחור על כמה מכשירים תרצו להגן באמצעותו.

האם ניתן לנסות את ESET Internet Security לפני הרכישה?

כן, אנחנו מציעים לך להוריד גרסת ניסיון למשך 30 ימים של ESET Internet Security מהאתר שלנו. בכך, תוכל להתרשם מהפתרונות המתקדמים שאנו מציעים לך להגנה מקיפה מפני איומים בעולם הדיגיטלי.

מה הלקוחות אוהבים במוצרי ESET?

לקוחות שלנו אוהבים:

  • היכולת להגן עם צריכת משאבים נמוכה וביצועים מעולים.
  • האמינות והיעילות שהתוכנה מספקת להם.
  • הפעולה החלקה והחשיפה המינימלית ברקע, מה שמאפשר להם להשתמש במחשביהם כרגיל, ללא הפרעות.

איך אני מבטל סריקה אוטומטיות באנטי-וירוס?

כדי לבטל את הסריקות האוטומטיות, נכנסים לתפריט ההגדרות של ESET אנטי-וירוס ומשנים את ההגדרות הרלוונטיות לסריקות אוטומטיות, על פי ההוראות במדריך המשתמש.

האם ניתן לרכוש רישיון למשך זמן קבוע?

כן, ניתן לרכוש רישיון לתקופה מסוימת, למשל, לשנה שנתיים או שלוש שנים. בסיום תקופה זו, יהיה עליך לחדש את הרישיון לפי הצורך.

האם התוכנה מסננת אוטומטית דואר זבל?

כן, ESET אנטי-וירוס כוללת מנגנון סינון לדואר זבל המסייע לך לשמור על תיקיה נקייה מדואר זבל לטובת הפוקוס על הדואר החשוב בלבד.

מה עושה המנגנון הצפנתי שבתכנה?

המנגנון הצפנתי מסייע לך להגן על פרטיות הנתונים הרגישים שלך, כמו תמונות פרטיות וקבצים רגישים. הוא מצפין את הנתונים שלך באופן מאובטח כך שרק אתה תוכל לגשת אליהם באמצעות סיסמא או מפתח.

האם ניתן להפעיל את ESET במספר משתמשים?

כן, ESET מציעה אפשרות לרכוש רישיונות למספר מכשירים. תוכל לבחור את מספר המכשירים שברצונך להגן עליהם באמצעות הרישיון שבבעלותך.

ESSP2019 right

אצלנו בספיד פרו

אנחנו כאן לכל שאלה

צרו קשר עוד היום עם הצוות שלנו לכל שאלה בטלפון: 077-5540051

שנים

1, 2, 3

מחשבים

1, 2, 3, 4, 5